מכניסים סדר וארגון לבית

החיים בבלגן לא תמיד טובים. כלומר, יכול להיות שקל לנו יותר כשאנחנו לא מסדרים את הבית, וגם כיף לנו להסביר שהבית משרת אותנו ולא להיפך. אלא שבתוך הבלגן הזה אנחנו נעשים קצת יותר מגושמים, והדרך לאובדן המפתחות, הטלפון או העגילים של סבתא נעשית קצרה הרבה יותר. אם אנחנו מנסים ללמוד או לעבוד כשאנחנו מוקפים בערימות של בגדים או ניירת זה בהחלט נראה קשה מאוד להתרכז במשימה שלפנינו. אז איך בכל זאת תכניסו קצת סדר הביתה, בלי לעבוד קשה, וגם בלי שתצטרכו לדאוג בכל רגע נתון למיקום המדויק של כל חפץ או פיסת נייר?

 

פינה ייעודית לכל מטרה

לאורך השנים אספת לעצמך מגוון רחב של תיקים מעוצבים שאת מאוד אוהבת, והם גם מתאימים לכל פריט שאת לובשת, אבל הם פזורים בכל פינה בבית ויוצרים לא מעט בלגן. את בהחלט לא צריכה לזרוק תיקי עור לנשים או ארנקים שיש להם לא רק ערך רגשי אלא תועלת של ממש. מצד שני, כדי שתוכלי למצוא אותם בקלות הציבי מתקן תלייה בכניסה לבית או בחדר השינה, ורכזי עליו את כל התיקים. כך תראי אותם תמיד מול העיניים ותוכלי לבחור בדיוק את מה שאת צריכה, כשאת צריכה אותו. באופן דומה, ארון נעליים במסדרון יסתיר את נעלי הספורט שהתלכלכו במהלך הריצה בים, וכוננית ספרים תעשה קצת יותר סדר בכל ספרי הלימוד שנשארו עדיין מהתואר הראשון, למרות שהוא כבר מזמן מאחורייך.

 

קופסאות, קופסאות, קופסאות

המכתבים מהבנק נערמים, הפתקים מהדואר שלא אספת מעולם, תלושי השכר וגם כמה מכתבי אהבה מאקסים שאת ממש רוצה לשמור. כל אלה פוגעים במראה החדר, בין אם הם מרוכזים בסלון, בפינת העבודה או בחדר השינה שלך. קופסה יפה בכוננית הספרים או על שולחן העבודה היא כל מה שאת צריכה. את לא חייבת למיין את הניירת כבר עכשיו, אבל אם תרכזי אותה במקום אחד יהיה לך קל יותר לגשת גם למשימה הזו כשתרצי, אם וכאשר תהיי מוכנה לכך. בדיוק באותו אופן מומלץ להשתמש בקופסאות מרהיבות ביופיין כדי לאחסן כלי כתיבה, משחקים שאת שומרת למקרה שהאחיינים יגיעו לביקור או גאדג'טים שמתישהו תתקני או תדאגי לקנות עבורם סוללות חדשות. מה שאפשר לזרוק מומלץ בהחלט להעיף, אבל אם קשה לך לעשות את זה, קופסה יפה תפתור את הבעיה ותכניס סדר לדירה הנעימה והמזמינה שלך.