לעצב מתנה מיוחדת לאדם הכי חשוב

עוד מתנה שגרתית, עוד ארנק או יום כיף בספא, או אולי עוד חולצה בחנות האהובה על חתן או כלת יום ההולדת. נדמה שמדי שנה אנחנו עוסקים באותה שאלה, וגם כשמגיע אירוע מיוחד במינו אנחנו מתקשים להפתיע – את עצמנו או את האדם שאנחנו אוהבים. אז איך בכל זאת אפשר לעצב משהו מיוחד במינו, כזה שיעניק למקבל המתנה את התחושה שהשקענו לא רק כסף וזמן, אלא המון מחשבה?

 

טבעת בעיצוב ייחודי

יום הולדת, חג האהבה או אולי תאריך שיש לו משמעות ייחודית עבורכם? לא מעט גברים בוחרים לפנק את בת הזוג בטבעת ביום הזה, אבל מחפשים טבעת זהב מיוחדת (rose gold rings). ההיצע בתחום הזה רחב ומגוון, ואין ספק שתוכלו למצוא שפע של טבעות שלא מאוד דומות לאף אחת אחרת. אתם יכולים לעצב טבעת בעצמכם אם יש לכם רעיון מיוחד במינו, או לבחור בין טבעות בלתי שגרתיות לקראת הצעת הנישואין המתוכננת במהרה בימינו (unusual engagement rings). באופן דומה אפשר לבחור גם עגילים מקוריים או שרשרת בעיצוב חדשני שלא רואים כל יום. תנסו להפתיע ולצאת מהקופסה, ותגלו שיש עולם באמת ססגוני ומרתק שם בחוץ.

 

מתנות קטנות

במקום מתנה אחת גדולה למה שלא תעניקו לאדם שאתם הכי אוהבים – דווקא מתנות קטנות שיש להן משמעות רבה יותר? למשל, אם הכרתם בספרייה בזמן שהתווכחתם מי ישאיל ספר מסוים והחלטתם להתפייס בבית קפה קרוב לפני שהמשכתם לטיול לאורך השדרה שם נתקלתם בחנות מיוחדת שבה בלט בפניכם פריט אחד ייחודי, נסו לשחזר את החוויה הזו בדיוק. רכשו את הספר ההוא, העניקו אותו במתנה כשאתם מבלים בבית הקפה הראשון שבו ישבתם לשיחה טובה והמשיכו לטיול לאורך השדרה, רק כדי לעצור בדרך ולהעניק את הפריט הייחודי ההוא. יש בוודאי לא מעט רגעים מיוחדים לאורך הקשר שאליהם ניתן לקשר פריטים כאלה ואחרים. הוציאו אותם מהבוידעם והכניסו אותם לחגיגות יום ההולדת או יום השנה.

 

שדרגו פריט קיים

בת הזוג מנהלת עסק משלה והמחשב הנייד שלה כבר לא ממש מתפקד? זה זמן טוב להפתיע אותה עם מחשב חדש, כזה שכבר הותקנו עליו כל התוכנות החשובות והועברו אליו כל המסמכים והתמונות. זו רק דוגמה אחת לא רעה לדרך שבה אתם מביעים בפני האדם השני עד כמה אתם שמים לב אליו, לצרכים שלו, ולפרטים הקטנים שיכולים להפוך פעולות שגרתיות לחוויה טובה ונעימה הרבה יותר.