טיפים לתכנון חדר השינה המושלם

הבית הוא ללא ספק מקום חשוב ומשמעותי מאוד בחיינו, אבל אם נודה באמת, יש חדר אחד חשוב במיוחד, והוא הממלכה האמיתית שלנו. חדר השינה. אולי יש לנו חיבה עזה אליו בגלל המיטה המפנקת שעוזרת לנו לישון כל כך טוב ולהתעורר ערניים ומלאי אנרגיות, אבל פרטים קטנים וגדולים אחרים חשובים לא פחות, ומשפיעים אפילו יותר. עם הטיפים שלפניכם תוכלו לעצב את חדר השינה (או ללטש אותו מעט) כדי להשיג תוצאה מושלמת.

 

צבעים ומרקמים

אחד הסודות הגדולים ביותר הוא לשים לב לפרטים הקטנים. כך, גם אם אתם לא רוצים לעשות שינוי גדול אבל בא לכם לרענן את המקום שבו אתם מתעוררים מדי בוקר, שטיח איכותי ויפה יכול לשדרג את האווירה ולעשות את העבודה. שטיח צמר צבעוני הוא דוגמה מצוינת לקלות שבה אפשר להכניס לחלל אווירה חמה ונעימה, רכה ומזמינה מאוד. באופן דומה אפשר לתכנן פינת קריאה קטנה עם כורסה מרווחת ונעימה, הדום צבעוני או כרית גדולה שעליה תוכלו לנוח עם ספל קפה וספר טוב. כך תוכלו "לשבור" את הצבעים השולטים, הניטרליים והנקיים, ולהכניס צבע ופלפל.

 

דרכים פשוטות לשמור על הסדר

לאחר שהכנסתם צבע לחלל ועוררתם את האווירה מעט, הגיע הזמן לדאוג גם לסדר ולארגון. זוהי נקודה משמעותית במיוחד אם החדר משמש גם כפינת עבודה עליה נערמות כמויות אדירות של דפים, או אם יש לכם שפע של זוגות נעליים שצריך לאחסן. ארון נעליים יהיה פתרון מצוין ואטרקטיבי שישמור על כל זוג כפכפים מפנק או נעליים חדשות. קופסאות צבעוניות ויפות ישתלבו נפלא מעל ארון הבגדים או מתחת למיטה, שילוב אידאלי בין נוחות ופונקציונליות לבין אסתטיקה.

 

תאורה חמה

הפרט האחרון הוא, כמובן, התאורה שלכם. אור הוא נושא משמעותי מאוד בכל פינה בבית, ועל אחת כמה וכמה כאן, במקום שבו אתם נחים מדי לילה. מנורה פשוטה וקלאסית יכולה לעבוד, אבל אם תחליפו אותה במנורת קיר בסגנון וינטג', מנורת לילה בצבע ייחודי או ספוטים שישתלבו בתקרה בצורה עדינה ויפה, תגלו שאתם מכניסים שפע של אור וצבע, מחממים את החדר כולו ובעיקר – מחממים את הלב. אל תזניחו את הפינה החשובה ביותר בבית, וזכרו שהדרך שבה תתחילו את היום תשפיע על היום כולו. אם כן, לא כדאי להתחיל על רגל ימין, בחדר מסודר ועם אנרגיות חיוביות?