בחירת קונספט למסיבת יום ההולדת

הקטנים שלנו הולכים וגדלים, ואנחנו מנסים להתעלות מדי שנה ולהפיק מסיבת יום הולדת חגיגית יותר מהקודמת, ונדמה שהאתגר גדל בהתאם. כדי לספק לילדים שלנו את החוויה המיוחדת ולאפשר להם להרגיש שאנחנו ממשיכים להשקיע ולהפתיע מדי שנה, אנחנו מחפשים קונספט מדליק. אצל הזאטוטים אפשר להסתפק בדמויות מוכרות כמו דורה, אלזה או בובספוג, אבל ככל שהגיל עולה גם רמת המקוריות הנדרשת עולה. אז איך תשרדו את זה?

 

נסו להימנע מהשגרתי והבנאלי

הדמויות המוכרות ביותר זוכות לפופולאריות אדירה, אבל זה ממש לא אומר שאתם צריכים לבחור דווקא בהן. אתם יכולים לקבל מהן השראה ולנסות לקחת אותן לכיוון מעט שונה. למשל, אם כל החבר'ה מהכיתה התלהבו מהסרט האחרון של "וונדר וומן" אתם לא צריכים לתכנן אירוע על פי גיבורת העל, אבל מסיבת יום הולדת שכולה על טהרת גיבורי העל (בכללותם) היא רעיון מדליק. תוכלו לעצב מדבקות שם לילדים בהתאם, לעצב את הבית (או הגינה או המתנ"ס) עם דמויותיהם של באטמן, סופרמן או וונדר וומן, להציע משחקים המבוססים על הגיבורים הללו ואפילו לקיים מסיבת תחפושות קטנה שבה כל אחד יוכל לבחור את הגיבור או הגיבורה המועדפים עליו.

 

הפרטים הקטנים

לאחר שבחרתם קונספט כללי הגיע הזמן להיכנס לפרטים הקטנים יותר. נסו לחשוב על עיצוב המקום, על האוכל שתגישו ואפילו על השי הקטן שתעניקו למשתתפים כמזכרת. אתם לא צריכים לעבוד קשה יותר מדי, ואתם גם לא צריכים יועץ א בעל מקצוע כמו דולה שתעזור לכם לשרוד את זה נכון. אתם פשוט צריכים להכין רשימה מסודרת של מטלות ולהתחיל לסמן וי. אם נמשיך בדוגמה של גיבורי העל תוכלו לחשוב על משחקי דמיון מדליקים שבהם הילדים ממציאים לעצמם כוחות על (חיוביים כמובן), להציב מכונית דמוית באטמוביל או לאפשר לילדים להצטלם למזכרת כשהם מחופשים לסופרמן מעופף בשמים.

 

ערך מוסף

אם חשוב לכם לנצל את ההזדמנות ולספק לצעירים ערך מוסף כלשהו אתם יכולים בהחלט לעשות את זה אבל נסו להיות זהירים ולהעביר את המסר בעדינות. במילים אחרות, אפשר להוציא מגיבורת העל וונדר וומן לא מעט מסרים של העצמה וכוח נשי, אבל לא בטוח שזה משתלב בצורה טובה במסיבת יום הולדת כיפית ומהנה. אם יש לכם רעיון מדליק להעביר את המסר באמצעות משחק כיפי הסיכוי שלכם למשוך את תשומת הלב של הקטנים יעלה.